خانه / قیمت ایزوگام / قیمت روز ایزوگام در انواع تک لایه و دولایه و سه لایه

قیمت روز ایزوگام در انواع تک لایه و دولایه و سه لایه

آیا اطلاع دارید که قیمت روز ایزوگام در انواع تک لایه و دو لایه و سه لایه در بازار های خرید و فروش با توجه به چه مواردی در نظر گرفته می گردد؟ چگونه می توان آن ها را ارزان تر خریداری کرد؟

بهتر است بدانید که قیمت روز ایزوگام در انواع بازار های خرید و فروش با توجه به موارد مختلفی می باشد. به این علت هم زمانی که خرید های خود را انجام می دهید می توانید انوع مختلف قیمت ها آشنا گردید. در این زمینه با ما همراه باشید تا تمامی مواد موجود د این زمینه را برای شما بیان کنیم و می توانید آن ها را مشاهده کنید.

ایزوگام تک لایه

با توجه به این که انواع و اقسام ایزوگام های مختلف در بازار های خرید و فروش موجود می باشند در این بخش هم ما به شما یکی از بهترین ایزوگام های موجود در بازار های خرید و فروش را معرفی می کنیم و می توانید در خرید های خود از این نوع ایزوگام ها استفاده کنید و آن ها را در محل های مورد نظر خود نصب کنید.

بهتر است بدانید که یکی از بهترین ایزوگام های موجود در بازار های خرید و فروش ایزوگام های تک لایه می باشند. روش های تولید کردن و این نوع از ایزوگام ها با دیگر ایزوگام های موجود در بازار های خرید و فروش ممکن است که مختلف باشد.

یعنی این که در تولید کردن این نوع از ایزوگام ها می توان از انواع مواد اولیه مختلف نسبت به دیگر ایزوگام های موجود در بازار های خرید و فروش استفاده کرد. در تولید کردن این نوع از ایزوگام ها از بهترین قیر ها استفاده می کنند و به این علت ایزوگام ها تولید شده با عنوان ایزوگام تک لایه در بازار های خرید و فروش بسیار پر فروش می باشد. قیمت روز ایزوگام هم با توجه به موارد مختلف است. قیمت روز ایزوگام های مختلف هم می توان مختلف از هم باشند و این هم یک امر طبیعی در این زمینه می باشد.

شما هم می توانید در صورت نیاز خود از ایزوگام های تک لایه خریداری کرده و استفاده کنید.

ایزوگام تک لایه

مشخصات ایزوگام دو لایه

هم چنین خوب است بدانید که ایزوگام های دولایه را با ایزوگام های تک لایه نباید اشتباه گرفت. چرا که برخی از مشتری ها تصور می کنند که ایزوگام های دولایه همان ایزوگام های تک لایه می باشند با این تفاوت که دولایه شده اند و در اصل چنین نمی باشد و روش های تولید این دو ایزوگام کاملا از هم متفاوت می باشد.

بهتر است بدانید که ایزوگام های دولایه به ایزوگام هایی گفته می گردد که در تولید کردن آن ها از انواع مواد مختلف مانند پلی استر و تیشو استفاده شده است. باید بدانید که بستر این نوع ایزوگام ها از دو لایه پلی استر و هم چنین تیشو می باشد. تیشو هایی که در این نوع ایزوگام ها استفاده می کنند از نوع تیشو نخ دار می باشد.

در این نوع ایزوگام ها از روکش فویل آلومینیومی استفاده شده است و از پودر تالک هم استفاده شده است. قیمت روز ایزوگام دول ایه هم طبیعی است که متفاوت تر از انواع ایزوگام های دیگر می باشد.
هر دولایه این نوع ایزوگام روی هم قرار گرفته است و سپس آن ها ا از حوضچه های قیر مذاب عبور داده اند.

خوب است بدانید که با توجه به این که قیمت روز ایزوگام دولایه از انواع ایزوگام های دیگر مختلف می باشد می توانید در خرید ها خود قبل از خرید با این قیمت ها آشنا گردید و سپس اقدام به خریداری کردن آن ها کنید.

مشخصات ایزوگام دو لایه

قیمت روز ایزوگام سه لایه

نوعی دیگر از ایزوگام های موجود در بازار های خرید و فروش که از طرف این شرکت تولید می شوند و در بازار های خرید و فروش عرضه می شوند ایزوگام ها سه لایه می باشند. مشخصات ایزوگام ها سه لایه با انواع ایزوگام های دولایه و یا تک لایه متفاوت می باشد و هم چنین قیمت روز ایزوگام سه لایه هم مختلف تر از بقیه آن ها می باشد.

بهتر است بداند که در این نوع از ایزوگام های سه لایه، ایزوگام دولایه ای که تولید شده است را قرار می دهند و روی آن یک لایه مفتول سیمی یا این که پلی استر اضافه می کنند و بدین ترتیب هم ایزوگام ها سه لایه تشکیل می شوند.
بهتر است بدانید که ایزوگام های با عنوان ایزوگام سه لایه وزن های بیشتری نسبت به بقیه دارد. معمولا از این نوع ایزوگام ها در ساحتمان ها استفاده نمی کنند و دیگر بخش های مختلف که کاربرد دارند استفاده می کنند و قیمت روز ایزوگام سه لایه هم با توجه به انواع موادر مختلف می باشد که در این رابطه در بخش های زیر مطالبی را ارائه می کنیم و می توانید را مطالعه کنید.

خوب است بدانید که یکی از مهم ترین موارد موجود در این زمینه کیفیت این نوع ایزوگام ها می باشد که این شرکت بهترین و با کیفیت ترین نوع آن ها را تولید می کند و در بازار های خرید و فروش عرضه می کند.
انواع

قیمت روز ایزوگام سه لایه

خرید انواع ایزوگام تک لایه، دو لایه، سه لایه

خریداری کردن ایزوگام تک لایه، دو لایه، سه لایه با ارزان ترین قیمت روز ایزوگام بهتر است بدانید که انواع مزیت های مختلف دارد که می توانید با خریداری کردن آن ها از مزیت ها استفاده کنید.
خوب است بدانید که یکی از مهم ترین مواردی که در این زمینه وجود دارد این است که انواع شرکت های مختلف در زمینه تولید کردن ایزوگام ها موجود می باشد و در این زمینه فعالیت های زیادی دارند. اگر که می خواهید که در این زمینه اطلاعات بیشتری را کسب کنید با ما همراه باشید و با بهترین قیمت روز ایزوگام آشنا گردید.

یکی از بهترین شرکت هایی که در زمینه تولید انواع ایزوگام های با کیفیت و مرغوب فعالیت می کند شرکت تولید کننده این ایزوگام ها می باشد که تولید این ایزوگام از طرف این شرکت هم گواه از این مورد می باشد که این شرکت کار های خود را به درستی انجام می دهد.

این شرکت که در زمینه تولید کردن این نوع از ایزوگام ها فعایت می کند بهتر است بدانید که مهم ترین و بهترین روش ها را در تولید های خود استفاده می کند و هم چنین فعالیت این شرکت در این زمینه از چندین سال گذشته می باشد و به این علت هم بهترین ها را می توانید تولید کند و این یعنی این که در این زمینه سابقه بالایی دارد.

خوب است بدانید که از جمله مهم ترین روش های تولید این شرکت هم استفاده کردن از بهترین و تازه ترین مواد اولیه می باشد.

خرید انواع ایزوگام تک لایه، دو لایه، سه لایه

انواع ایزوگام کدام است ؟

آیا ایزوگام و انواع آن را می شناسید؟ هر یک از انواع ایزوگام با یکدیگر چه تفاوت هایی دارند؟ قیمت انواع ایزوگام با یکدیگر اختلاف زیادی دارند؟
ایزوگام یک عایق ضد رطوبت بوده که برای جلوگیری از نفوذ آب در مکان های مختلف به خصوص پشت بام ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

ایزوگام را می توان به دو نوع BPP و ایزوگام BOF اشاره کرد که در تولید ایزوگام BPP از قیر پلیمری خالص استفاده می شود ولی در تولید ایزوگام bof از قیر دمیده استفاده شده است.

 

قیمت روز ایزوگام

 

ایزوگام BPP یا همان ایزوگام پلیمری نسبت به ایزوگام BOF دارای ماندگاری، طول عمر و مقاومت بسیار بیشتری می باشد.
انواع ایزوگام پلیمری دارای قیمت بالاتری نسبت به ایزوگام دمیده می باشد و البته طول عمر این ایزوگام ها نیز تقریبا ۱۰ سال بیشتر از ایزوگام BOF است.

قیمت روز ایزوگام با توجه به عواملی مانند نوع قیر مصرفی و یا نوع ایزوگام و مصرف پلی استر و همچنین ضخامت و وزن رول های ایزوگام تعیین می شود.
ایزوگام تک لایه فویل دار سبک تر است و ضخامت کمتری دارد اما برای پی و فونداسیون ساختمان بسیار مناسب است و فشار کمتری را به محل وارد می کند.

ایزوگام دولایه برای آب و هوای گرمسیری و مرطوب مناسب است و همچنین دارای ضخامت ۴ میلیمتر است و محل مصرف و نصب بیشتری دارد و قیمت روز ایزوگام دولایه بالطبع بیشتر است.
ایزوگام سه لایه هم که برای مناطق بسیار سرد تولید می شود و به صورت سفارشی است و علاوه بر کیفیت و ضخامت از ماندگاری و مقاومت بسیار بالاتری برخوردار است و قیمت روز ایزوگام سه لایه با توجه به زمان تولید عایق رطوبتی مورد نظر تعیین می شود.

 

قیمت روز ایزوگام

نصب ایزوگام سه لایه

همان طور که قبلا یدآور شدیم تولید ایزوگام با توجه به نوع مواد اولیه تغییراتی دارد و همچنین قیمت روز ایزوگام مورد نیاز و مورد نظر با نوسانات بازار در مواد اولیه گره خورده است.

زمانی که قیر پالایشگاهی بسیار عالی و با کیفیت و چسبندگی خوب مصرف می شود طبیعی است که قیمت ایزوگام بالاتر و الیته عمر آن بیشتر هم خواهد بود.
از طرفی وقتی می توانید از عایق رطوبتی در بیشتر مناطق استفاده کنید و برای نصب آن مشکلی نخواهید داشت و از کیفیت ایزوگام تولید اطمینان کامل دارید می توانید دریافت کنید که قیمت روز ایزوگام منصفانه و مقرون به صرفه است.

ایزوگام درجه یک تک لایه یا دولایه و سه لایه و حتی ایزوگام ساده مصارف زیادی دارد و تولید ایزوگام و فروش با قیمت روز ایزوگام مناسب همه است.

قیمت روز ایزوگام ساده

وقتی ایزوگام بدون فویل تولید می شود و زمانی که ایزوگام با روکش فویل پوشانده نمی شود برای مصارف فونداسیون و یا پی ساختمان و حتی برای ایزولاسیون دیوارها مناسب است و کف آشپزخانه را هم با ایزوگام ساده عایق بندی می کنند.
قیمت ایزوگام ساده کمی ارزان تر است اما همان کیفیت و استانداردهای لازم را دارد.
برای ثبت سفارش ما در هر ساعت و به صورت آنلاین و تلفنی در اختیار هموطنان عزیر هستیم.

ارزان ترین قیمت روز ایزوگام

با توجه به این که در بخش های بالا تر گفته شده است و این شرکت ایزوگام، انواع ایزوگام های با کیفیت را تولید می کند و در بازار های خرید و فروش عرضه می کنند بهتر است بدانید که این امر انواع دلایل مختلف دارد که یکی از مهم ترین و اصلی ترین آن ها را به شما در این بخش بیان می کنیم.

یکی از مهم ترین موارد در این زمینه این است که در تولید کردن انواع ایزوگام های مختلف انواع روش ها و اصول مختلف وجود دارد و شرکت های تولید کننده انواع ایزوگام های مختلف باید از این روش ها و اصول استفاده کنند. بهتر است بدانید که شرکت هایی که در تولید های خود از این روش ها و اصول استفاده می کنند در این صورت ایزوگام هایی که تولید می کنند با کیفیت خواهد بود.

اما اگر در تولید کردن ایزوگام های خود از این روش ها و استاندارد های کیفی ایزوگام ها استفاده نکنند در این صورت هم ایزوگام های تولید شده بی کیفیت خواهد بود.

بهتر است بدانید که این شرکت در تمامی های خود از این روش ها استفاده می کند. ایزوگام های تولید شده هم با کیفیت می باشند. قیمت روز ایزوگام هم با توجه به این موارد است. یعنی این که این موارد در قیمت روز ایزوگام تاثیر گذار هم می باشند.

ارزان ترین قیمت روز ایزوگام

سایت خرید اینترنتی ایزوگام

استفاده از این ایزوگام ها، معمولا در همه شهر های کشور انجام گرفته می گردد و این امر انواع دلایل مختلف دارد که در این بخش به این موارد اشاره می کنیم. البته مهم ترین مورد هم قیمت روز ایزوگام می باشد.

بهتر است بدانید که یکی از مهم ترین مواردی که رد این زمینه موجود می باشد این است که انواع ایزوگام های مختلف که تولید می شوند هر یک از آن ها متناسب با منطقه های مختلف در کشور می باشند و خوب است بدانید که در کشور انواع مناطق و شهر های مختلف با آب و هوای های مختلف موجود می باشند و اگر هم در این زمینه از ایزوگام های مناسب با مطنقه و آب های خود استفاده نکنند در این صورت هم نمی توانند به خوبی و مدت سال های طولانی از ایزوگام های نصب شده در محل مورد استفاده کنند.

یعنی در نتیجه باید گفت که هر ایزوگام با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه خاصی تولید می گردد و در آن منطقه هم استفاده از آن ایزوگام امری ضروری می باشد.

بهتر است بدانید که این شرکت در تولید کردن ایزوگام تک لایه، دولایه، سه لایه از روش هایی استفاده کرده است که همه افراد شهر های مختلف بتوانند از آن ها خریداری کنند و در محل های مورد نظر خود در آب و هوای های مختلف استفاده کنند. هم چنین به این علت هم این ایزوگام ها در میان دیگر ایزوگام های تولید شده بسیار شناخته می باشند و بهترین قیمت روز ایزوگام را دارند.

سایت خرید اینترنتی ایزوگام

خرید عمده ایزوگام

آیا می دانید که یکی از مهم ترین و بهترین راه و روش های خریداری کردن انواع ایزوگام های مختلف از بازار های خرید و فروش چه می باشد؟
بهتر است بدانید که در این بخش ما به شما یکی از بهترین و مهم ترین روش های خریدای کردن انواع ایزوگام های مختلف و هم چنین این نوع ایزوگام ها را معرفی می کنیم و می توانید خرید های خود را به این روش ها خریداری کنید و حتی از قیمت روز ایزوگام هم مطلع گردید.

باید بدانید که از جمله مهم ترین روش های خریداری کردن انواع ایزوگام های مختلف و هم چنین این نوع ایزوگام ها خرید های عمده می باشد. چرا که در خرید و فروش های عمده انواع مزیت های مختلف و گوناگون موجود می باشد و بهتر است که شما هم خرید های خود را به صورت عمده انجام دهید.

چرا که در خرید های عمده قیمت روز ایزوگام و هم چنین قیمت های دیگر نوع ایزوگام های مختلف ارزان تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش در نظر گرفته می گردد.

البته همان طور که در بخش های بالا تر گفته شده است و قیمت روز ایزوگام هم ارزان تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش است اما در خرید های عمده بسیار ارزان تر از آن ها هم می باشد. به این علت هم همان طور که مطالعه کردید می توانید خرید های خود را به صورت عمده از این شرکت انجام دهید.

قیمت روز ایزوگام ارزان

قیمت روز ایزوگام که در بازار های خرید و فروش برای انواع ایزوگام های مختلف در نظر گرفته شده است و شرکت های مختلف این قیمت ها را اعلام می کند باید بدانید که بسیار بالا تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش می باشند و به این علت هم بسیاری از مشتری ها که قصد خریداری کردن این نوع ایزوگام ها را دارند نمی توانند به خوبی خرید های خود را انجام دهند و از آن ها استفاده کنند و در این زمینه هم دچار مشکل می شوند.

بهتر است بدانید که اگر قصد خریداری کردن ایزوگام ها با کیفیت با قیمت های ارزان تر می باشید می توانید تمامی خرید های خود را از این شرکت انجام دهید.
چرا که این شرکت ایزوگام، قیمت روز ایزوگام را که برای آن ها در نظر گرفته است معمولا ارزان تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش می باشد.

باید بدانید که چون قیمت روز ایزوگام ارزان تر می باشد به این علت هم دیده می گردد که روز به روز تعداد مشتری های این شرکت افزایش پیدا می کند.

بهتر است بدانید که در بخش های بالا تر گفته شده است قیمت ها رابطه مستقیم با کیفیت ایزوگام ها دارد و اما در این زمینه یک استثنا در مورد این شرکت وجود دارد و آن هم این است که با این که ایزوگام های با کیفیت های بالا را تولید می کند با این حال هم قیمت های مناسب تری را برای آن ها اعلام کرده است.
جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

درباره‌ی mohtava

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی شرکت ایزوگام هیرمان که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
error: محتوا محافظت شده است!!