خانه / قیمت ایزوگام / قیمت ایزوگام مرغوب دلیجان مستقیم از کارخانه

قیمت ایزوگام مرغوب دلیجان مستقیم از کارخانه

قیمت ایزوگام مرغوب دلیجان مستقیم از کارخانه بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر است و برای تهیه و تامین آن بدون واسطه و با کیفیت تضمین شده انجام می شود.

قیمت ایزوگام مرغوب که باید تمامی مشخصه ها و معیار های کیفی را داشته و بتواند رضایت مشتریان را جلب نماید.
ایزوگام پلیمری که از بهترین و باکیفیت ترین قیر خالص تهیه شده از دوام و قابلیت اطمینان بالایی نیز برخوردار می باشد.

قیمت ایزوگام مرغوب

انواع ایزوگام مرغوب دلیجان

تمام مواد اولیه ی لازم برای تولید ایزوگام مرغوب از جمله قیر خالص و تیشو و پودر تالک و… با استفاده از دستگاه های خاص به صورت میکس در آمده و بخته می شود و معمولا یک ایزوگام خوب باید از روکش آلومینیومی نیز برخوردار باشد و البته شاید وجود روکش آلومینیومی برای دسته ای از مشتریان اهمیت ویژه ای نداشته باشد ولی در تعیین قیمت ایزوگام مرغوب تاثیر گذار می باشد.

نکته!

نکته!

انواع ایزوگام تولیدی در کارخانه دلیجان متنوع بوده و نمونه هایی مانند ایزوگام روکش دار تک لایه و دو لایه و ایزوگام طرح دار و رنگی بیشترین مصرف را دارند.

 

قیمت ایزوگام مرغوب

قیمت ایزوگام مرغوب دلیجان

تعداد بسیار زیادی از کارخانه های تولیدی ایزوگام در کشور دلیجان در سال های اخیر توانسته اند با استفاده از خط تولید مجهز و پیشرفته ایزوگام مرغوب را با نشان استاندارد تولید کنند و به این ترتیب تولید و قیمت ایزوگام مرغوب بر طبق اصول استاندارد است.
شاید برخی از مشتریان تصور کنند که قیمت ایزوگام مرغوب حتی از درب کارخانه نیز بسیار بالا می باشد، در صورتی که این گونه نبوده و قیمت ایزوگام مرغوب باتوجه رقابت بسیار بالا میان شرکت های تولیدی بسیار مناسب و متناسب با کیفیت آن می باشد و خرید ازوگام مرغوب از درب کارخانه راحت تر است.

قیمت ایزوگام مرغوب

قیمت ایزوگام مرغوب کارخانه دلیجان

کارخانه ایزوگام دلیجان از جمله بزرگترین و مهمترین کارخانجات تولید انواع عایق های رطوبتی است و بیشترین تولیدات خود را در کلیه نقاط تهران و شهرهای بزرگ و روستاهای کشور توزیع نموده و حتی بهترین انواع ایزوگام صادراتی را برای کشورهای همسایه تولید می کند.

قیمت ایزوگام در هنگام خرید ایزوگام باید مورد توجه قرار بگیرد چرا که زمانی که ایزوگام مرغوب و درجه یک تهیه می شود قطعا در هنگام نصب ایزوگام کمتر دچار مشکل خواهید شد و ایزوگام مرغوب و درجه یک در هنگام اجراء کاملا چسبیده و برای سال ها کار خواهد کرد.

 

 

ایزوگام پی و فونداسیون و ایزوگام استخر و دیوار از بهترین انواع عایق های رطوبتی تولید شده در این کارخانه است و از با بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه و با قیر پالایشگاهی تولید می شود و در هنگام خرید عایق رطوبتی می توان گفت که قیمت ایزوگام مرغوب مهم و مورد توجه است.

جهت خرید اين محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125957492
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
تلفن شرکت ایزوگام دلیجان

درباره‌ی razi

error: محتوا محافظت شده است!!
سایت هیرمان