خانه / ایزوگام شرق / مرکز خرید ایزوگام های اصل دلیجان شرق

مرکز خرید ایزوگام های اصل دلیجان شرق

مرکز خرید ایزوگام های اصل شرق دسترس ترین و مقرون به صرفه ترین شیوه ی سفارش خرید وفروش ایزوگام با کیفیت شهر دلیجان به عنوان قطب تولید ایزوگام اصل شرق است.

ایزوگام تولید شده در کارخانه ایزوگتم اصل شرق با استفاده از تکنولوژی روز و مدرن و نیروی انسانی متخصص و مجرب برای طراحی فرایند تولید ایزوگام با کیفیت که در آن بهبود کیفیت به عنوان مهمترین اصل در نظام مهندسی کارخانه اصل شرق دلیجان پایه ریزی شده است.

کارخانه تولیدی ایزوگام اصل شرق

کارخانه تولیدی ایزوگام اصل شرق به تولید عایق رطوبتی که قابلیت اجرا برکلیه سطوح ؛ انعطاف پذیری و چسبندگی فوق العاده؛ مقاوم در برابرانواع تنش ها مانند کشش و پارگی، طول عمرمفید و ماندگاری بالا را دارا باشد؛ محصولات تولیدی کارخانه تولیدی ایزوگام اصل شرق انواع عایق رطوبتی تک لایه، دولایه و سه لایه در نوع پلیمری مطابق با استاندارد جهانی است، سازمان استانداردملی ایران با تدوین و نتظیم آزمون های مشترک برای تعیین یک رویه مشترک در استانداردسازی صنعت ایزوگام اقدام نموده تا علاوه بر ایجاد یک تعریف جهانی کیفیت ایزوگام از حقوق و سلامت ملی و بین المللی محافظت کند.

کارخانه عایق رطوبتی اصل شرق با رسالت اطمینان مصرف و آرامش خاطر خریداران از دریافت یک محصول با کیفیت از یک برند معتبر با خدمات فروش گسترده و ضمانت های کیفی لازم را برای ایزوگام های تولید شده از سوی کارخانه ی اصل شرق وضع شده باشد.

کارخانه اصل شرق به تولید عایق رطوبتی که قابلیت اجرا برکلیه سطوح، انعطاف پذیری و چسبندگی فوق العاده، مقاوم در برابر انواع تنش ها باشد.

کارخانه تولیدی ایزوگام اصل شرق

انواع ایزوگام باکیفیت دلیجان

انواع ایزوگام با کیفیت کارخانه ایزوگام اصل شرق رضایت مشتری و وفاداری مشتری به برند اصل شرق مهمترین نقش را در تولیدات این کارخانه داشته سبب تولید ایزوگام مطابق سلیقه و سفارش مورد نیاز مشتری با برآورد قیمت پیشنهادی خریدار انجام شود تا مجموعه بهترین خدمات تولید ر برای رضایت مشتری ارمغان تلاش کلیه پرسنل مجموعه اصل شرق باشد.

اعتبار برند کارخانه اصل شرق تنها محدود به رضایت مشتری نیست بلکه تولید ایزوگام با کیفیت که استاندارد ملی و بین المللی را کسب کند از اهداف بلندمدت مجموعه بوده که موفق به دریافت نشان استاندارد CE اروپا برای انواع ایزوگام با کیفیت کارخانه اصل شرق دلیجان شده است.

انواع ایزوگام های تولید شده در کارخانه اصل شرق در دو گروه عایق رطوبتی BOF که بر اساس قیر اکسیده تولید می شود و BPP ایزوگام پایه قیر ۷۰/۶۰ که یک نوع قیر درجه یک است، به دوصورت ایزوگام ایزوگام فویلدار و ساده با کیفیت و قیمت مناسب تولید و به بازار عرضه کرده است.

انواع ایزوگام با کیفیت کارخانه اصل شرق رضایت مشتری و وفاداری مشتری به برند اصل شرق مهمترین نقش را در تولیدات این کارخانه راهبرد بلندمدت است.

انواع ایزوگام باکیفیت دلیجان

استانداردهای کیفی ایزوگام اصل

استاندارد های کیفی ایزوگام اصل شرق بر اساس استاندارد ملی ایران به شماره ۳۸۸۵ عایق های رطوبتی به سه نوع: ۱- عایق رطوبتی سردسیر۲- عایق رطوبتی گرمسیر۳- عایق رطوبتی معتدل C و H دسته بندی شده و بر اساس تعداد لایه ها به دو نوع ایزوگام تک لایه و دو لایه تقسیم بندی می شود.

عایق های رطوبتی طبق استاندارد ۱۸۵۰-۱ EN برای عاری بودن از هرگونه عیوب قابل مشاهده مانند سوراخ، چروک باشد و تمام سطح ایزوگام از قیر اشباع شده باشد؛ براساس استاندارد تعیین وجه خارجی ایزوگام لازم است که پوشیده شده با یک یاز مواد ذیل باشد:

  1. سنگریزه یا ماسه
  2. روکش آلومینیومی با ضخامت ۱۴ میکرون
  3. روکش متالیز با طرح های ساده و تزیینی بر اساس استاندارد ۳۸۸۵ تعیین و مشخص شده است.

در آزمایشگاه کارخانه ایزوگام اصل شرق طبق استاندارد ASTMD59 مقدار رطوبت با دقت ۵/۰ درصد اندازه گیری می شود.

استاندارد های کیفی ایزوگام اصل شرق بر اساس استاندارد ملی ایران به شماره ۳۸۸۵ عایق های رطوبتی به سه نوع دسته بندی می شود.

استانداردهای کیفی ایزوگام اصل

قیمت هر رول ایزوگام شرق

قیمت رول ایزوگام اصل شرق براساس مقدار متراژ هر رول، وزن و ضخامت هر رول ایزوگام تعیین و مشخص می شود، ایزوگام مرغوب و درجه یک به دلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک در تولید از قیمت بیشتری نسبت به ایزوگام های تقلبی و بی کیفیت بر خوردار است،

مواد اولیه مرغوب که در کارخانه ایزوگام اصل شرق استفاده می شود از پلی استر سوزنی نبافته استفاده می شود تا درصد کشسانی و لاستیگی بیشتری را تحمل کند، و کیفیت مرغوب تری نسبت به پلی استر های بافته شده دارد و کشسانی کمتر برخوردار است و همین موضوع قیمت هر رول ایزوگام تولید شده با پلی استر نبافته را بیشتر می کند.

ایزوگام درجه یک وزن سبک مقاومت فیزیکی فوق العاده دربرابر گرما۱۲۰ درجه سانتی گراد و تحمل سرمای ۵- در جه سانتی گراد را داشته قیمت هر رول آن در وب سایت فروش کارخانه اصل شرق مشخص است.

قیمت ایزوگام براساس مقدار متراژ هر رول، وزن و ضخامت هر رول ایزوگام تعیین و مشخص می شود، ایزوگام مرغوب و درجه یک به دلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک در تولید از قیمت بیشتر است.

قیمت هر رول ایزوگام شرق

سایت عمده فروش ایزوگام دلیجان

سایت عمده فروش ایزوگام دلیجان برای آگاهی خریداران ومشتریان کارخانه ایزوگام اصل شرق از جدیدترین دستاوردهای تولید شده در این کارخانه و ارائه مشخصات فنی کلیه انواع عایق های رطوبتی و بروزرسانی قیمتهای هر رول از انواع ایزوگام های ارائه شده تا کلیه خریداران با توجه به سطح مورد نیاز به سفارش از طریق سایت عمده فروش ایزوگام اصل شرق دلیجان انجام دهند.

وب سایت فروش کارخانه اصل شرق دلیجان در کلیه ساعات شبانه روز برای دسترسی آسان و بدون محدودیت چغرافیایی و تخفیفات بسیاری برای خرید ایزوگام از وب سایت مجموعه اصل شرق دلیجان را فراهم کرده است.

سایت عمده فروش ایزوگام دلیجان بهترین منبع برای مقایسه قیمت ها در صفحات مختلف گوگل است تا با خیالی آسوده از قیمت های ارائه شده در وب سایت مجموعه اصل شرق برای همه ی اقشار جامعه مناسب بوده و خریداران ایزوگام می توانند قیمت و نوع ایزوگام را به این مجموعه سفارش دهند.

قیمت ارائه شده در وب سایت مجموعه اصل شرق برای همه ی اقشار جامعه مناسب بوده و خریداران ایزوگام می توانند قیمت و نوع ایزوگام را به این مجموعه سفارش دهند.

سایت عمده فروش ایزوگام دلیجان

سفارش خرید ایزوگام اصل

سفارش خرید ایزوگام اصل شرق با استاندارد کیفیت ایزوگام اصل شرق دلیجان در صنعت عایق کاری از سوی سازمان استاندارد ملی برای کلیه موارد مهم در عایق ها تک تک تحت آزمایش و آزمون خاص خود قرار گرفته و با شماره های تعیین شده انجام و شماره بندی می شود.

سفارش خرید ایزوگام اصل شرق از طریق وب سایت فروش رسمی مجموعه اصل شرق کوتاه ترین و دسترسی ترین نوع سفارش خرید می تواند باشد که اگر سفارش خرید در متراژ بالایی انجام شود از تخفیفات و هزینه حمل ونقل کمتری را برای خریدار محتمل می شود.

سفارش خرید ایزوگام با کیفیت و مرغوب در مورد خصوصیات فیزیکی نمد شیشه یا تیشو با قیر استاندارد ASTMD-2178 برابر جدول ۱۰ سازمان ملی استاندارد تعیین شده و قیمت خرید ایزوگام نوع A یکی از تولیدات شرکت اصل شرق دلیجان که ترکیبات قیر آن APP وبه ایزوگام A معروف است، قیمت بیشتری را برای سفارش خرید شامل می شود.

سفارش خرید ایزوگام اصل شرق از طریق وب سایت فروش رسمی مجموعه اصل شرق کوتاه ترین و دسترسی ترین نوع سفارش خرید است.

سفارش خرید ایزوگام اصل

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

درباره‌ی mohtava

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی شرکت ایزوگام هیرمان که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
error: محتوا محافظت شده است!!